Logowanie

Aktualności

Orły pożarte

• autor: KOKOSZ., 2012-06-02 20:28

Niewiele do powiedzenia miała dziś nasza drużyna w meczu z Wilkami z Wilkowa. Przyjezdni przez większą część spotkania przerastali gospodarzy pod względem szybkości i odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo, aż 5:1.

Młoda drużyna z Wilkowa przeważała niemal od samego początku. Z łatwością wypracowała sobie pozycje strzeleckie, z których dwukrotnie bliski szczęścia był Aleksander Daczka. Jednak do trzech razy sztuka - i w 8. minucie po jego uderzeniu z rzutu wolnego zza prawej strony pola karnego i odbiciu od muru piłka wylądowała w siatce Orłów. Imponujący wybieganiem goście na tym nie poprzestali i już kilka minut później Jaszczyński podwyższył wynik, a po chwili po kolejnym wolnym było już 0:3. Nadzieję na odrobienie strat dał w 29. minucie Rafał Wanicki, miękkim strzałem pokonując Jarosza.

Jak się później okazało, na więcej trafień naszej drużyny nie było już stać. Brakowało komunikacji między grającym  w napadzie Marcinem Miturskim a partnerami i piłki, z których możnaby stworzyć akcję przepadały. Mimo kilku groźnych rajdów, m. in. Ciuciasa (zdobył on nawet bramkę, sędzia odgwizdał jednak wówczas spalonego, z czym po ostatnim gwizdku nie zgodzili się nawet nasi rywale) i Rybkowskiego oraz strzałach Tusińskiego i Starczynowskiego, golkiper gości wychodził ze wszystkich opresji obronną ręką. Jego vis-a-vis Mazurek też często miał ręce pełne roboty, a w 74. minucie po trafieniu Witolda Czarnoty stało się jasne, że Wilki nie dadzą sobie wydrzeć trzech punktów. Ostatnie trafienie zaliczył jeszcze Kramek. Bardziej wyrównana końcówka meczu nie przyniosła już zmiany rezultatu. Dodatkowo czwartą żółtą kartkę zobaczył Miturski i nie będzie on mógł pomóc drużynie w Karczmiskach.

Orły Kazimierz - Wilki Wilków 1:5 (1:3)

Gole: Wanicki 29' - A. Daczka 8', Jaszczyński 20', J. Czarnota 27', W. Czarnota 73', S. Kramek 84'.

Orły: Mazurek - Denis, Starczynowski, M. Tusiński (49' Chodkiewicz), Nastaj - Gembal (43' Dusiński), Wanicki (63' Rybkowski), Ciucias, Świątek - Grykałowski, Miturski.

Wilki: Jarosz - Grądziel, Jaszczyński, K. Skoczylas (84' J. Skoczylas), Puzon, S. Kramek, A. Daczka (87' P. Turski), J. Czarnota, W. Czarnota, G. Turski, Krzak (79' Wielgos).

Żółte kartki: Gembal, Miturski, Starczynowski (Orły).

Sędziował: Sugier oraz Dziubak i Karasek.