Logowanie

Aktualności

Pewne zwycięstwo faworyta

• autor: KOKOSZ., 2011-10-02 18:36

Powiślak Końskowola zrobił kolejny krok w kierunku ligi okręgowej. Po wygranej z Orłami i stracie punktów przez Górę i Żyrzyniaka wygodniej rozsiadł się na fotelu lidera.

Goście byli drużyną lepszą o klasę i nie mieli problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa. Szybko wyszli na prowadzenie, i już do przerwy prowadzili 5:0 po czterech trafieniach Sławomira Radzikowskiego (w tym jednym z rzutu wolnego) i jednym Filipa Szczypy. Orły stworzyły sobie kilka okazji, ale zabrakło im pewności siebie i celności. Drugą część meczu końskowolanie rozpoczęli od kolejnej bramki. Później oszczędzali siły, czego efektem była bramka honorowa Krzysztofa Lipnickiego po dograniu z lewej strony od Damiana Mirońskiego. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Rafała Ciuciasa. Wynik został ustalony samobójczym strzałem Miturskiego. Mecz na linii bocznej prowadził Ignacy Włodek.

Orły Kazimierz - Powiślak Końskowola 1:7 (0:5)

Gole: Lipnicki - Radzikowski 4, Szczypa, Banaszek, Miturski sam.

Orły: Karaś – Miturski, Gembal, Ciucias, Tusiński – Lipnicki, Starczynowski, Świątek, Nastaj (45’ Cywka) – Wanicki, Miroński.

Czerwona kartka: Ciucias (za dwie żółte).

• Komentarzy [6]
  • czytano: [824]

autor: kiko 2011-10-02 22:25:17

Profil kiko w Futbolowo chłopaki brawo za walkę. ale z mocnymi rywalami nie powinno się grać w otwarty sposób. Powiślak nas wypunktował. Byli lepsi ale to nie był mecz do jednej bramki. Panie trenerze może na przyszłość trzeba schować się za podwójną gardą i czekać. Temu zespołowi potrzeba nie tylko pewności siebie. Dwóch solidnych obrońców i jeden ofensywny zawodnik wystarczyłoby do całkowitej odmiany drużyny. pozdr.

autor: kawa23 2011-10-03 10:39:05

Profil kawa23 w Futbolowo Jeden z ofensywnych zawodnikow cala pierwsza polowe przesiedzial na lawce rezerwowych... .

autor: zdziwiony 2011-10-03 13:57:17

Profil zdziwiony w Futbolowo Do kiko: Na przyszłość trochę więcej obiektywizmu "... ale to nie był mecz do jednej bramki". Może jeszcze powiesz, że niewiele Wam zabrakło do osiągnięcia korzystnego wyniku?! A co do Ciuciasa, to widać, że u Was cienko ze składem, skoro dalej go trzymacie. Spójrzcie, co on wyprawia, np. wczoraj w bezsensowny sposób fauluje rywala na jego połowie, wiedząc, że ma już zółtą kartkę!

autor: zdziwiony 2011-10-03 14:06:01

Profil zdziwiony w Futbolowo Widać, że u niektórych graczy "głupota nie zna granic"! Zapewne nie mógł strawić, że jego drużyna dostaje baty, więc musiał się czymś "wykazać"! Z 2ej strony jest może choć cień prawdy w tej Twojej opinii, że mecz nie był do jednej bramki, bo faktycznie w 2 połowie przy stanie 5:0 Nasi nie cisnęli już tak bardzo do przodu, jak w 1 poł., więc mogło się przez jakiś czas tak wydawać!!!

autor: gekon79 2011-10-03 21:31:02

Profil gekon79 w Futbolowo Chyba kolego byłeś innym meczu - 2-gą żółtą dostał za zupełnie co innego. To nie R.Ciucias faulował w sytuacji którą opisujesz. Jeśli już masz coś do dodania to opisuj zgodnie z prawdą. Mecz był do jednej bramki i wynik to potwierdza. Kilka szarpnięć na bramkę Powiślaka nie zmienia obrazu meczu.

autor: kibol83 2011-10-04 19:35:44

Profil kibol83 w Futbolowo a co sie dzieje z waszym "napadziorem" Maciejem I. ?