KKS Orły Kazimierz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
GLKS Elżbieta 7:0 Tęcza II Bełżyce
Pogoń Trzebiesza 4:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów 0:3 Czarni Puszno Godowskie
Orły Kazimierz 0:2 Opolanin II Opole Lubelskie
Błękitni Kierz 2:3 LKS Wandalin
LKS Poniatowa Wieś 3:0 Victoria Wolica
SKS Zaborze 1:0 Wisła Józefów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Hektor-99 166
2. DanielG 162
3. nasty_nasti 162
4. KOKOSZ. 161
5. trutniu96 121
6. kiko 83
7. robert64 54
8. MATEUSZFILIPEK91 32
9. Cin3k11 28
10. fenol35 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2675, wczoraj: 381
ogółem: 1 384 349

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-24 Tęcza II Bełżyce 3:5 Wisła Józefów relacja ›
2013-08-25 LKS Poniatowa Wieś 4:2 GLKS Elżbieta relacja ›
2013-08-25 Błękitni Kierz 8:0 Victoria Wolica relacja ›
2013-08-25 Orły Kazimierz 10:2 LKS Wandalin relacja ›
2013-08-25 Jaworzanka Rogów 1:6 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-08-25 Pogoń Trzebiesza 6:2 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
2013-08-25 SKS Zaborze 4:3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
2013-08-28 GLKS Elżbieta 2:4 Wisła Józefów relacja ›
2013-08-28 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
2013-08-28 Opolanin II Opole Lubelskie 5:0 Pogoń Trzebiesza relacja ›
2013-08-28 LKS Wandalin 5:4 Jaworzanka Rogów relacja ›
2013-08-28 Victoria Wolica 2:18 Orły Kazimierz relacja ›
2013-08-28 LKS Poniatowa Wieś 2:0 Błękitni Kierz relacja ›
2013-08-28 Czarni Puszno Godowskie 0:0 SKS Zaborze relacja ›
2013-08-31 Tęcza II Bełżyce 3:0 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
2013-09-01 Błękitni Kierz 1:0 GLKS Elżbieta relacja ›
2013-09-01 Orły Kazimierz 10:0 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
2013-09-01 Jaworzanka Rogów 5:0 Victoria Wolica relacja ›
2013-09-01 Pogoń Trzebiesza 4:2 LKS Wandalin relacja ›
2013-09-01 Wisła Józefów 2:5 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
2013-09-01 SKS Zaborze 0:1 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-09-07 Opolanin II Opole Lubelskie 2:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
2013-09-08 GLKS Elżbieta 6:3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
2013-09-08 Czarni Puszno Godowskie 4:3 Wisła Józefów relacja ›
2013-09-08 Victoria Wolica 3:7 Pogoń Trzebiesza relacja ›
2013-09-08 LKS Poniatowa Wieś 4:0 Jaworzanka Rogów relacja ›
2013-09-08 Błękitni Kierz 1:2 Orły Kazimierz relacja ›
2013-09-08 LKS Wandalin 7:3 SKS Zaborze relacja ›
2013-09-15 Orły Kazimierz 10:0 GLKS Elżbieta relacja ›
2013-09-15 Jaworzanka Rogów 0:2 Błękitni Kierz relacja ›
2013-09-15 Pogoń Trzebiesza 1:2 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
2013-09-15 Tęcza II Bełżyce 4:2 LKS Wandalin relacja ›
2013-09-15 Wisła Józefów 2:2 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-09-15 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:5 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
2013-09-15 SKS Zaborze 1:0 Victoria Wolica relacja ›
2013-09-21 Opolanin II Opole Lubelskie 2:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
2013-09-22 GLKS Elżbieta 0:1 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
2013-09-22 LKS Wandalin 5:4 Wisła Józefów relacja ›
2013-09-22 Błękitni Kierz 0:2 Pogoń Trzebiesza relacja ›
2013-09-22 Orły Kazimierz 5:1 Jaworzanka Rogów relacja ›
2013-09-22 LKS Poniatowa Wieś 5:2 SKS Zaborze relacja ›
2013-10-23 Victoria Wolica 0:6 Tęcza II Bełżyce relacja ›
2013-09-29 Jaworzanka Rogów 1:4 GLKS Elżbieta relacja ›
2013-09-29 Pogoń Trzebiesza 2:4 Orły Kazimierz relacja ›
2013-09-29 Tęcza II Bełżyce 0:2 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
2013-09-29 Wisła Józefów 9:3 Victoria Wolica relacja ›
2013-09-29 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:3 LKS Wandalin relacja ›
2013-09-29 Czarni Puszno Godowskie 2:1 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-09-29 SKS Zaborze 0:4 Błękitni Kierz relacja ›
2013-10-06 GLKS Elżbieta 1:3 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-10-06 LKS Wandalin 2:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
2013-10-06 Victoria Wolica 0:6 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
2013-10-06 LKS Poniatowa Wieś 1:0 Wisła Józefów relacja ›
2013-10-06 Błękitni Kierz 2:3 Tęcza II Bełżyce relacja ›
2013-10-06 Jaworzanka Rogów 0:8 Pogoń Trzebiesza relacja ›
2013-10-06 Orły Kazimierz 10:1 SKS Zaborze relacja ›
2013-10-12 Opolanin II Opole Lubelskie 4:1 LKS Wandalin relacja ›
2013-10-13 Pogoń Trzebiesza 2:2 GLKS Elżbieta relacja ›
2013-10-13 Tęcza II Bełżyce 2:6 Orły Kazimierz relacja ›
2013-10-13 Wisła Józefów 1:5 Błękitni Kierz relacja ›
2013-10-13 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:3 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
2013-10-13 Czarni Puszno Godowskie 3:0 Victoria Wolica relacja ›
2013-10-13 SKS Zaborze 3:0 Jaworzanka Rogów relacja ›
10  2013-10-20 GLKS Elżbieta 5:4 LKS Wandalin relacja ›
10  2013-10-20 Victoria Wolica 1:4 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
10  2013-10-20 LKS Poniatowa Wieś 3:2 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
10  2013-10-20 Błękitni Kierz 3:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
10  2013-10-20 Orły Kazimierz 4:0 Wisła Józefów relacja ›
10  2013-10-20 Jaworzanka Rogów 6:3 Tęcza II Bełżyce relacja ›
10  2013-10-20 Pogoń Trzebiesza 4:0 SKS Zaborze relacja ›
11  2013-10-26 Opolanin II Opole Lubelskie 3:0 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
11  2013-10-27 Tęcza II Bełżyce 2:5 Pogoń Trzebiesza relacja ›
11  2013-10-27 Wisła Józefów 3:1 Jaworzanka Rogów relacja ›
11  2013-10-27 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4:8 Orły Kazimierz relacja ›
11  2013-10-27 Czarni Puszno Godowskie 3:1 Błękitni Kierz relacja ›
11  2013-10-27 LKS Wandalin 5:1 Victoria Wolica relacja ›
11  2013-10-27 SKS Zaborze 2:2 GLKS Elżbieta relacja ›
12  2013-11-02 Jaworzanka Rogów 0:6 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
12  2013-11-03 GLKS Elżbieta 6:3 Victoria Wolica relacja ›
12  2013-11-03 LKS Poniatowa Wieś 7:0 LKS Wandalin relacja ›
12  2013-11-03 Błękitni Kierz 0:10 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
12  2013-11-03 Orły Kazimierz 5:1 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
12  2013-11-03 Pogoń Trzebiesza 1:2 Wisła Józefów relacja ›
12  2013-11-17 SKS Zaborze 3:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
13  2013-11-09 Opolanin II Opole Lubelskie 3:0 Orły Kazimierz relacja ›
13  2013-11-10 Tęcza II Bełżyce 2:2 GLKS Elżbieta relacja ›
13  2013-11-10 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:4 Pogoń Trzebiesza relacja ›
13  2013-11-10 Czarni Puszno Godowskie 3:0 Jaworzanka Rogów relacja ›
13  2013-11-10 LKS Wandalin 3:3 Błękitni Kierz relacja ›
13  2013-11-10 Victoria Wolica 2:5 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
13  2013-11-10 Wisła Józefów 4:1 SKS Zaborze relacja ›
14  2014-04-05 Opolanin II Opole Lubelskie 6:0 Jaworzanka Rogów relacja ›
14  2014-04-06 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4:0 SKS Zaborze relacja ›
14  2014-04-06 GLKS Elżbieta 2:0 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
14  2014-04-06 Victoria Wolica 0:3 Błękitni Kierz relacja ›
14  2014-04-06 LKS Wandalin 0:4 Orły Kazimierz relacja ›
14  2014-04-06 Czarni Puszno Godowskie 2:2 Pogoń Trzebiesza relacja ›
14  2014-04-06 Wisła Józefów 1:2 Tęcza II Bełżyce relacja ›
15  2014-04-13 SKS Zaborze 0:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
15  2014-04-13 Wisła Józefów 3:2 GLKS Elżbieta relacja ›
15  2014-04-13 Tęcza II Bełżyce 0:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
15  2014-04-13 Pogoń Trzebiesza 0:3 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
15  2014-04-13 Jaworzanka Rogów 2:3 LKS Wandalin relacja ›
15  2014-04-13 Orły Kazimierz 3:0 Victoria Wolica relacja ›
15  2014-04-13 Błękitni Kierz 2:5 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
16  2014-04-19 Opolanin II Opole Lubelskie 7:0 SKS Zaborze relacja ›
16  2014-04-19 GLKS Elżbieta 2:3 Błękitni Kierz relacja ›
16  2014-04-19 LKS Poniatowa Wieś 2:8 Orły Kazimierz relacja ›
16  2014-04-19 Victoria Wolica 0:3 Jaworzanka Rogów relacja ›
16  2014-04-19 LKS Wandalin 2:5 Pogoń Trzebiesza relacja ›
16  2014-04-19 Czarni Puszno Godowskie 3:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
16  2014-04-19 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:2 Wisła Józefów relacja ›
17  2014-04-26 Jaworzanka Rogów 0:7 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
17  2014-04-27 SKS Zaborze 1:8 LKS Wandalin relacja ›
17  2014-04-27 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:1 GLKS Elżbieta relacja ›
17  2014-04-27 Wisła Józefów 4:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
17  2014-04-27 Tęcza II Bełżyce 0:4 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
17  2014-04-27 Pogoń Trzebiesza 3:0 Victoria Wolica relacja ›
17  2014-04-27 Orły Kazimierz 7:0 Błękitni Kierz relacja ›
18  2014-05-01 Victoria Wolica 0:3 SKS Zaborze relacja ›
18  2014-05-01 GLKS Elżbieta 2:9 Orły Kazimierz relacja ›
18  2014-05-01 Błękitni Kierz 7:2 Jaworzanka Rogów relacja ›
18  2014-05-01 LKS Poniatowa Wieś 1:2 Pogoń Trzebiesza relacja ›
18  2014-05-01 LKS Wandalin 7:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
18  2014-05-01 Opolanin II Opole Lubelskie 3:1 Wisła Józefów relacja ›
18  2014-05-01 Czarni Puszno Godowskie 4:3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
19  2014-05-03 Jaworzanka Rogów 1:6 Orły Kazimierz relacja ›
19  2014-05-04 SKS Zaborze 1:8 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
19  2014-05-04 Czarni Puszno Godowskie 3:1 GLKS Elżbieta relacja ›
19  2014-05-04 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0:3 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
19  2014-05-04 Wisła Józefów 0:3 LKS Wandalin relacja ›
19  2014-05-04 Tęcza II Bełżyce 3:0 Victoria Wolica relacja ›
19  2014-05-04 Pogoń Trzebiesza 3:0 Błękitni Kierz relacja ›
20  2014-05-10 Orły Kazimierz 8:1 Pogoń Trzebiesza relacja ›
20  2014-05-10 Victoria Wolica 0:3 Wisła Józefów relacja ›
20  2014-05-10 Opolanin II Opole Lubelskie 5:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
20  2014-05-11 Błękitni Kierz 8:0 SKS Zaborze relacja ›
20  2014-05-11 GLKS Elżbieta 4:1 Jaworzanka Rogów relacja ›
20  2014-05-11 LKS Poniatowa Wieś 2:6 Tęcza II Bełżyce relacja ›
20  2014-05-11 LKS Wandalin 3:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
21  2014-05-18 Czarni Puszno Godowskie 7:2 LKS Wandalin relacja ›
21  2014-05-18 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3:0 Victoria Wolica relacja ›
21  2014-05-18 Wisła Józefów 1:4 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
21  2014-05-18 Pogoń Trzebiesza 5:1 Jaworzanka Rogów relacja ›
21  2014-06-04 Tęcza II Bełżyce 0:1 Błękitni Kierz relacja ›
21  2014-06-05 Opolanin II Opole Lubelskie 2:1 GLKS Elżbieta relacja ›
21  2014-06-11 SKS Zaborze 3:4 Orły Kazimierz relacja ›
22  2014-05-24 Victoria Wolica 0:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
22  2014-05-24 LKS Wandalin 1:4 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
22  2014-05-25 Jaworzanka Rogów 0:3 SKS Zaborze relacja ›
22  2014-05-25 GLKS Elżbieta 0:0 Pogoń Trzebiesza relacja ›
22  2014-05-25 Orły Kazimierz 2:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
22  2014-05-25 Błękitni Kierz 4:2 Wisła Józefów relacja ›
22  2014-05-25 LKS Poniatowa Wieś 5:2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
23  2014-05-31 Tęcza II Bełżyce 4:1 Jaworzanka Rogów relacja ›
23  2014-06-01 SKS Zaborze 2:7 Pogoń Trzebiesza relacja ›
23  2014-06-01 LKS Wandalin 4:4 GLKS Elżbieta relacja ›
23  2014-06-01 Opolanin II Opole Lubelskie 3:0 Victoria Wolica relacja ›
23  2014-06-01 Czarni Puszno Godowskie 0:4 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
23  2014-06-01 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0:2 Błękitni Kierz relacja ›
23  2014-06-01 Wisła Józefów 3:5 Orły Kazimierz relacja ›
24  2014-06-08 Orły Kazimierz 10:0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
24  2014-06-08 Błękitni Kierz 1:4 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
24  2014-06-08 LKS Poniatowa Wieś 1:4 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
24  2014-06-08 Victoria Wolica 0:3 LKS Wandalin relacja ›
24  2014-06-08 GLKS Elżbieta 3:0 SKS Zaborze relacja ›
24  2014-06-08 Pogoń Trzebiesza 3:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
24  2014-06-08 Jaworzanka Rogów 3:4 Wisła Józefów relacja ›
25  2014-06-14 Opolanin II Opole Lubelskie 3:0 Błękitni Kierz relacja ›
25  2014-06-15 Victoria Wolica 0:3 GLKS Elżbieta relacja ›
25  2014-06-15 LKS Wandalin 1:2 LKS Poniatowa Wieś relacja ›
25  2014-06-15 Czarni Puszno Godowskie 0:6 Orły Kazimierz relacja ›
25  2014-06-15 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2:2 Jaworzanka Rogów relacja ›
25  2014-06-15 Wisła Józefów 5:2 Pogoń Trzebiesza relacja ›
25  2014-06-19 Tęcza II Bełżyce 0:3 SKS Zaborze relacja ›
26  2014-06-22 GLKS Elżbieta 7:0 Tęcza II Bełżyce relacja ›
26  2014-06-22 Pogoń Trzebiesza 4:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska relacja ›
26  2014-06-22 Jaworzanka Rogów 0:3 Czarni Puszno Godowskie relacja ›
26  2014-06-22 Orły Kazimierz 0:2 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
26  2014-06-22 Błękitni Kierz 2:3 LKS Wandalin relacja ›
26  2014-06-22 LKS Poniatowa Wieś 3:0 Victoria Wolica relacja ›
26  2014-06-22 SKS Zaborze 1:0 Wisła Józefów relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-07-21 Orły Kazimierz 1:1 Bronowice Lublin relacja ›
2013-08-03 Orły Kazimierz 3:3 Opolanin II Opole Lubelskie relacja ›
2013-08-11 Zawisza Garbów 4:4 Orły Kazimierz relacja ›
2013-08-18 Orły Kazimierz 6:3 Gabaryty Dęblin relacja ›
2014-02-01 Wisła Puławy (juniorzy młodsi) 6:3 Orły Kazimierz relacja ›
2014-02-09 Orły Kazimierz 3:1 Bobry Karczmiska relacja ›
2014-02-14 Orły Kazimierz 0:1 Proch Pionki relacja ›
2014-02-22 Orły Kazimierz 1:2 Serokomla Janowiec relacja ›
2014-03-02 Orły Kazimierz 1:3 BKS Bogucin relacja ›
2014-03-16 Orły Kazimierz 1:0 KS Góra Puławska relacja ›
2014-03-30 Garbarnia Kurów 3:3 Orły Kazimierz relacja ›

Kalendarium

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orły KazimierzOpolanin II Opole Lubelskie
Orły Kazimierz 0:2 Opolanin II Opole Lubelskie
2014-06-22, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Ankiety

Najskuteczniejszym zawodnikiem Orłów wiosną będzie:

Linki

TEKST DO OBRAZKA

..:: Pogoń Lwów  ::..

http://www.wislapulawy.pl/images/wisla.gif

buttons

buttons

Wilki Wilków

 Lublinianka.net

button1