KKS Orły Kazimierz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
GLKS Elżbieta 7:0 Tęcza II Bełżyce
Pogoń Trzebiesza 4:1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów 0:3 Czarni Puszno Godowskie
Orły Kazimierz 0:2 Opolanin II Opole Lubelskie
Błękitni Kierz 2:3 LKS Wandalin
LKS Poniatowa Wieś 3:0 Victoria Wolica
SKS Zaborze 1:0 Wisła Józefów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Hektor-99 166
2. DanielG 162
3. nasty_nasti 162
4. KOKOSZ. 161
5. trutniu96 121
6. kiko 83
7. robert64 54
8. MATEUSZFILIPEK91 32
9. Cin3k11 28
10. fenol35 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 177
ogółem: 1 227 556

statystyki szczegółowe

Logowanie

Archiwum tabel

                                                                       Sezon 1979/1980 (C-klasa)

  LZS BOCHOTNICA 12    
  LZS CZESŁAWICE 12    
  LZS KLEMENTOWICE 12    
  LKS KURÓW 12    
  LZS SADURKI 12    
  LZS UŁĘŻ 12    
  LZS WOLA PRZYBYSŁAWSKA 12    

                                                                       Sezon 1980/1981 (C-klasa)

  LZS BOCHOTNICA 14    
  LZS BORYSÓW 14    
  LZS JANOWIEC 14    
  LZS KOŃSKOWOLA 14    
  LKS KURÓW 14    
  LZS LEOPOLDÓW 14    
  LZS WOLA PRZYBYSŁAWSKA 14    
  ZAWISZA GARBÓW 14    

                                                                       Sezon 1981/1982 (C-klasa)

1 LZS WOLA PRZYBYSŁAWSKA 16 26 43-18
2 ZRYW MIŁOCIN 16 23 63-35
3 LZS LEOPOLDÓW 16 19 49-43
4 ZAWISZA GARBÓW 16 18 51-38
5 LKS KURÓW 16 18 45-32
6 LZS BORYSÓW 16 16 35-43
7 LZS JANOWIEC 16 10 22-43
8 LZS BOCHOTNICA 16 8 26-54
9 LZS KARMANOWICE 16 2 31-76

                                                                        Sezon 1982/1983 (C-klasa)

  BŁYSKAWICA ROSOSZ 14    
  LZS BOCHOTNICA 14    
  LZS BORYSÓW 14    
  LZS JANOWIEC 14    
  LZS KLEMENTOWICE 14    
  LKS KURÓW 14    
  ZAWISZA GARBÓW 14    
  ZRYW MIŁOCIN 14    

                                                                        Sezon 1984/1985 (B-klasa)

1 ORLĘTA II DĘBLIN 16 29 78-20
2 LZS JANOWIEC 16 22 57-34
3 LZS LEOPOLDÓW 16 20 59-41
4 LZS WOLA PRZYBYSŁAWSKA 16 19 50-32
5 LZS WĄWOLNICA 16 18 65-44
6 LZS KLEMENTOWICE 16 18 59-43
7 KUROWIANKA KURÓW 16 11 23-42
8 LZS ŻYRZYN 16 4 18-77
9 LZS BOCHOTNICA 16 3 22-93

                                                                        Sezon 1985/1986 (B-klasa)

1 LZS LEOPOLDÓW 19 33 79-22
2 LZS MIŁOCIN 19 29 62-29
3 ZAWISZA GARBÓW 19 27 62-29
4 LZS JANOWIEC 19 27 53-35
5 LKS KURÓW 19 20 52-44
6 LZS BORYSÓW 19 19 43-50
7 LZS WOLA POLANOWSKA 19 12 52-54
8 LZS WĄWOLNICA 19 10 35-58
9 LZS BOCHOTNICA 19 10 33-81
10 LZS SADURKI 19 7 23-76
11 LZS KLEMENTOWICE 10 6 20-46

                                                                      Sezon 1987/88 (B-klasa)

1 LZS JANOWIEC 18 30 72-21
2 SPÓŁDZIELCA ROSOSZ 18 29 69-30
3 AMAZONKA KOŃSKOWOLA 18 29 72-42
4 SPARTAN SKOWIESZYNEK 18 20 61-61
5 JAWORZANKA ROGÓW 18 17 55-44
6 KUROWIANKA KURÓW 18 14 51-56
7 LZS POŻÓG 18 12 56-88
8 LZS WĄWOLNICA 18 11 35-63
9 TĘCZA MARKUSZÓW 18 11 36-60
10 LZS DRZEWCE 18 11 44-88

                                                                     Sezon 1988/1989 (B-klasa)

1 SPÓŁDZIELCA ROSOSZ 20 37 96-25
2 KUROWIANKA KURÓW 20 34 73-28
3 LZS POŻÓG 20 25 70-54
4 LZS WĄWOLNICA 20 24 66-48
5 SPARTAN SKOWIESZYNEK 20 22 54-49
6 TĘCZA MARKUSZÓW 20 22 43-28
7 STRAŻAK KOŃSKOWOLA 20 16 33-56
8 JAWORZANKA ROGÓW 20 12 37-55
9 LZS KARCZMISKA 20 12 45-79
10 RSP DRZEWCE 20 11 42-79
11 GONDOLIERZY STRZYŻOWICE 20 11 42-79

                                                                      Sezon 1989/1990 (B-klasa)

1 LZS POŻÓG 18 30 83-22
2 LZS WĄWOLNICA 18 26 73-34
3 HETMAN GOŁĄB 18 25 71-32
4 GARBARNIA KURÓW 18 25 69-36
5 CISY II DRZEWCE 18 25 63-36
6 SPARTAN SKOWIESZYNEK 18 19 62-50
7 LZS KAJETANÓW 18 9 46-118
8 TĘCZA MARKUSZÓW 18 8 21-82
9 LZS KARCZMISKA 18 7 31-79
10 JAWORZANKA ROGÓW 18 6 35-65

                                        Sezon 1990/1991 (B-klasa, tylko runda jesienna)

1 GARBARNIA KURÓW 6 12 33-3
2 HETMAN GOŁĄB 6 8 21-16
3 SPARTAN SKOWIESZYNEK 6 3 13-27
4 JAWORZANKA ROGÓW 6 1 8-29

                                                                       Sezon 1993/1994 (B-klasa)

1 BKS BOGUCIN 12 20 45-19
2 BOBRY KARCZMISKA 12 16 48-24
3 LZS WILKÓW 12 15 46-32
4 LZS MICHÓW 12 13 36-31
5 MICHAŚ ABRAMÓW 12 12 38-29
6 PIAST KAZIMIERZ DOLNY 12 6 24-50
7 LZS UŁĘŻ 12 2 14-66

                                                                       Sezon 1995/1996 (B-klasa)

1 SYGNAŁ CHODEL 18 41 67-19
2 CHODELKA WILKÓW 18 37 61-29
3 ORŁY KAZIMIERZ 18 31 52-31
4 LZS DĄBROWA WRONOWSKA 18 28 48-27
5 LZS ŁAZISKA 18 27 39-35
6 LZS KOWALA 18 22 31-39
7 ARIANIN MIŁOCIN 18 21 37-41
8 LZS POPKOWICE 18 18 36-63
9 STOK ZAKRZÓWEK 18 9 38-84
10 BOBRY II KARCZMISKA 18 0 10-51

                                                                        Sezon 1996/1997 (B-klasa)

1 ORŁY KAZIMIERZ 18 43 56-22
2 LZS ŁAZISKA 18 36 47-24
3 DRACO KOWALA 18 35 50-30
4 IRPOL KRĘŻNICA JARA 18 31 46-30
5 LZS DĄBROWA WRONOWSKA 18 30 47-34
6 ARIANIN MIŁOCIN 18 29 40-29
7 STOK ZAKRZÓWEK 18 23 43-42
8 LZS POPKOWICE 18 21 36-39
9 LZS PŁOUSZOWICE 18 12 28-75
10 WILKI II WILKÓW 18 3 12-80

                                                                       Sezon 1997/1998 (A-klasa)

1 LZS ŁAZISKA 22 48 68-35
2 ROHLAND TUSZÓW 22 46 59-31
3 LZS KRACZEWICE 22 42 55-41
4 PIASCOVIA PIASKI 22 41 72-30
5 AVENIR JABŁONNA 22 38 55-30
6 WISŁA JÓZEFÓW 22 36 55-51
7 ORŁY KAZIMIERZ 22 34 55-40
8 BOBRY KARCZMISKA 22 28 48-53
9 ARKA KRZCZONÓW 22 28 34-47
10 LZS PONIATOWA WIEŚ 22 23 40-54
11 SYGNAŁ CHODEL 22 14 34-74
12 DĄB PONIATOWA 22 1 22-107

                                                                       Sezon 1998/1999 (B-klasa)

1 ORŁY KAZIMIERZ 22 58 99-24
2 BOBRY KARCZMISKA 22 58 73-23
3 ARKA KRZCZONÓW 22 39 58-44
4 KOŁO KRAŚNIK 22 35 53-38
5 LKS PONIATOWA WIEŚ 22 31 51-47
6 SYGNAŁ CHODEL 22 31 46-56
7 KRZCZONOVIA KRZCZONÓW 22 27 40-47
8 LZS KRĘŻNICA JARA 22 26 37-60
9 STOK ZAKRZÓWEK 22 23 33-57
10 HURAGAN BRACIEJOWICE 22 22 38-75
11 ARIANIN MIŁOCIN 22 19 38-59
12 WIŚLAK JÓZEFÓW 22 8 16-62

                                                                       Sezon 1999/2000 (A-klasa)

1 POM PIOTROWICE 26 57 72-29
2 ORŁY KAZIMIERZ 26 55 84-32
3 POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 26 48 56-23
4 ORZEŁ URZĘDÓW 26 46 69-46
5 PUŁAWIAK PUŁAWY 26 44 70-34
6 AVENIR JABŁONNA 26 41 50-46
7 WAWEL WĄWOLNICA 26 40 71-55
8 TĘCZA KRAŚNIK 26 38 47-49
9 GRANIT BYCHAWA 26 36 49-57
10 ROHLAND TUSZÓW 26 33 48-71
11 SEROKOMLA JANOWIEC 26 31 48-50
12 HETMAN GOŁĄB 26 31 58-63
13 LZS KRACZEWICE 26 5 34-107
14 WODNIAK ŁAZISKA 26 5 22-111

                                                                Sezon 2000/2001 (Klasa okręgowa)

1 BKS LUBLIN 34 73 91-34
2 STAL PONIATOWA 34 71 84-35
3 UNIA BEŁŻYCE 34 68 109-47
4 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 34 63 84-42
5 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK 34 55 60-51
6 ORŁY KAZIMIERZ 34 54 65-48
7 ORION NIEDRZWICA 34 51 61-57
8 JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 34 50 54-52
9 POM PIOTROWICE 34 47 55-59
10 TUR MILEJÓW 34 45 55-63
11 RUCH RYKI 34 42 61-62
12 LKS WIERZCHOWISKA 34 41 48-72
13 CISY NAŁĘCZÓW 34 41 62-63
14 SYGNAŁ LUBLIN 34 37 44-62
15 POLESIE KOCK 34 37 64-97
16 UNIA WILKOŁAZ 34 33 41-52
17 BKS BOGUCIN 34 27 37-104
18 MAZOWSZE STĘŻYCA 34 25 42-117

                                                              Sezon 2001/2002 (Klasa okręgowa)

1 STAL PONIATOWA 30 84 105-21
2 UNIA BEŁŻYCE 30 57 70-40
3 ORION NIEDRZWICA 30 55 55-40
4 JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 30 54 64-31
5 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 53 78-44
6 ORŁY KAZIMIERZ 30 51 55-36
7 POM PIOTROWICE 30 49 65-49
8 RUCH RYKI 30 43 61-52
9 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK 30 43 51-48
10 CISY NAŁĘCZÓW 30 40 55-67
11 ORZEŁ URZĘDÓW 30 37 53-60
12 WAWEL WĄWOLNICA 30 35 57-82
13 TUR MILEJÓW 30 29 50-67
14 PUŁAWIAK PUŁAWY 30 26 39-73
15 LKS WIERZCHOWISKA 30 21 30-93
16 GARBARNIA KURÓW 30 7 28-111

                                                               Sezon 2002/2003 (Klasa okręgowa)

1 JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 30 80 135-27
2 ORŁY KAZIMIERZ 30 67 71-25
3 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 66 72-35
4 CISY NAŁĘCZÓW 30 57 65-42
5 ORION NIEDRZWICA 30 50 73-39
6 ORZEŁ URZĘDÓW 30 49 57-48
7 SYGNAŁ LUBLIN 30 49 58-48
8 POLESIE KOCK 30 42 68-74
9 PIASKOVIA PIASKI 30 40 62-57
10 POM PIOTROWICE 30 40 49-51
11 TUR MILEJÓW 30 32 49-46
12 PUŁAWIAK PUŁAWY 30 31 48-79
13 RUCH RYKI 30 30 50-83
14 BKS UNIA II BEŁŻYCE 30 27 54-77
15 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK 30 26 43-67
16 WAWEL WĄWOLNICA 30 1 24-180

                                                               Sezon 2003/2004 (Klasa okręgowa)

1 WISŁA PUŁAWY 30 69 61-21
2 STAL PONIATOWA 30 66 71-30
3 GRANIT BYCHAWA 30 56 76-53
4 CISY NAŁĘCZÓW 30 50 61-37
5 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 50 70-49
6 ORZEŁ URZĘDÓW 30 47 38-31
7 PIASKOVIA PIASKI 30 42 49-48
8 ORION NIEDRZWICA 30 41 45-44
9 POLESIE KOCK 30 40 68-77
10 POM ISKRA PIOTROWICE 30 39 46-60
11 ORŁY KAZIMIERZ 30 38 42-47
12 SYGNAŁ LUBLIN 30 38 44-40
13 ZAWISZA GARBÓW 30 37 52-73
14 RUCH RYKI 30 31 48-82
15 TUR MILEJÓW 30 21 30-55
16 LKS TRAWNIKI 30 15 22-76

                                                               Sezon 2004/2005 (Klasa okręgowa)

1 BKS UNIA BEŁŻYCE 30 67 69-23
2 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 64 81-37
3 STAL PONIATOWA 30 62 63-29
4 POM ISKRA PIOTROWICE 30 55 58-29
5 SYGNAŁ LUBLIN 30 51 43-31
6 ORŁY KAZIMIERZ 30 50 46-29
7 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 48 39-29
8 GRANIT BYCHAWA 30 48 48-38
9 POLESIE KOCK 30 40 39-55
10 CISY NAŁĘCZÓW 30 35 50-45
11 ORION NIEDRZWICA 30 35 41-51
12 PIASKOVIA PIASKI 30 32 37-56
13 LEGION-KOZIOŁEK LUBLIN 30 31 47-62
14 HETMAN GOŁĄB 30 27 43-76
15 TĘCZA KRAŚNIK 30 18 27-59
16 ORZEŁ URZĘDÓW 30 9 23-105

                                                               Sezon 2005/2006 (Klasa okręgowa)

1 STAL PONIATOWA 30 76 93-18
2 WISŁA PUŁAWY 30 69 65-32
3 POM ISKRA PIOTROWICE 30 60 54-30
4 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 51 54-23
5 AUTO-MRÓZ RYKI 30 49 66-53
6 ORION NIEDRZWICA 30 43 57-52
7 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 41 48-52
8 ORŁY KAZIMIERZ 30 40 40-55
9 SYGNAŁ LUBLIN 30 36 34-45
10 MOTOR II LUBLIN 30 36 54-51
11 POLESIE KOCK 30 35 48-72
12 PIASKOVIA PIASKI 30 32 42-63
13 CISY NAŁĘCZÓW 30 30 31-48
14 TUR MILEJÓW 30 29 31-56
15 HETMAN GOŁĄB 30 25 30-59
16 GRANIT BYCHAWA 30 23 38-76

                                                               Sezon 2006/2007 (Klasa okręgowa)

1 WISŁA PUŁAWY 30 75 93-22
2 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 65 75-31
3 PIASKOVIA PIASKI 30 59 55-29
4 ORION NIEDRZWICA 30 55 71-47
5 POM ISKRA PIOTROWICE 30 54 89-39
6 MKS RYKI 30 49 63-53
7 CISY NAŁECZÓW 30 43 55-48
8 ORŁY KAZIMIERZ 30 42 60-46
9 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 40 42-51
10 KOZIOŁEK LUBLIN 30 37 48-49
11 POLESIE KOCK 30 36 46-78
12 SYGNAŁ LUBLIN 30 35 47-62
13 MOTOR II LUBLIN 30 35 48-91
14 LKS STRÓŻA 30 29 36-65
15 TUR MILEJÓW 30 25 40-78
16 ŻYRZYNIAK ŻYRZYN 30 5 34-113

                                                                 Sezon 2007/2008 (Klasa okręgowa)

1 POM ISKRA PIOTROWICE 30 68 96-23
2 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 66 73-20
3 ORION NIEDRZWICA 30 58 57-30
4 CZARNI DĘBLIN 30 55 55-27
5 CISY NAŁĘCZÓW 30 49 53-38
6 MKS RYKI 30 48 70-52
7 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 47 60-47
8 PIASKOVIA PIASKI 30 46 53-41
9 SYGNAŁ LUBLIN 30 46 56-55
10 ORŁY KAZIMIERZ 30 40 42-43
11 GKS GOŚCIERADÓW 30 37 27-39
12 KOZIOŁEK LUBLIN 30 34 38-44
13 POLESIE KOCK 30 28 35-74
14 HETMAN GOŁĄB 30 27 40-69
15 LKS WIERZCHOWISKA 30 24 24-90
16 BKS LUBLIN 30 5 39-126

                                                                  Sezon 2008/2009 (Klasa okręgowa)

1 CISY NAŁĘCZÓW 30 68 96-39
2 WIENIAWA LUBLIN 30 61 83-47
3 PIASKOVIA PIASKI 30 60 73-32
4 MOTOR II LUBLIN 30 60 77-34
5 ORŁY KAZIMIERZ 30 50 66-51
6 MKS RYKI 30 42 62-69
7 CZARNI DĘBLIN 30 39 59-53
8 AMATOR ROSOSZ-LEOPOLDÓW 30 38 52-89
9 POLESIE KOCK 30 37 43-50
10 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 36 57-73
11 GKS GOŚCIERADÓW 30 35 44-61
12 LKS WIERZCHOWISKA 30 32 50-60
13 HETMAN GOŁĄB 30 32 58-90
14 SYGNAŁ LUBLIN 30 32 58-79
15 GKS NIEMCE 30 31 45-73
16 WISŁA ANNOPOL 30 28 46-69

                                                                Sezon 2009/2010 (Klasa okręgowa)

1 WIENIAWA LUBLIN 30 63 84-36
2 POLESIE KOCK 30 56 56-38
3 PIASKOVIA PIASKI 30 55 57-35
4 OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 30 55 66-31
5 MOTOR II LUBLIN 30 51 64-47
6 SŁAWIN LUBLIN 30 49 49-54
7 MKS RYKI 30 46 78-62
8 LKS WIERZCHOWISKA 30 45 45-37
9 CZARNI DĘBLIN 30 44 60-40
10 TUR MILEJÓW 30 41 53-62
11 GKS GOŚCIERADÓW 30 39 57-65
12 AMATOR ROSOSZ-LEOPOLDÓW 30 32 45-86
13 UNIA WILKOŁAZ 30 31 32-53
14 ORŁY KAZIMIERZ 30 27 51-64
15 TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI 30 26 35-66
16 KS GÓRA PUŁAWSKA 30 20 44-100

                                                                      Sezon 2010/2011 (A-klasa)

1 HETMAN GOŁĄB 22 55 90-21
2 POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 22 52 72-23
3 KS GÓRA PUŁAWSKA 22 43 71-31
4 WILKI WILKÓW 22 42 54-36
5 STAL II PONIATOWA 22 41 52-38
6 ORŁY KAZIMIERZ 22 39 71-38
7 GARBARNIA KURÓW 22 30 41-41
8 ŻYRZYNIAK ŻYRZYN 22 23 28-44
9 BOBRY KARCZMISKA 22 16 42-89
10 CISY II NAŁĘCZÓW 22 14 32-80
11 DRACO KOWALA 22 14 24-55
12 PORAJ KRACZEWICE 22 9 16-97

                                                                     Sezon 2011/2012 (A-klasa)

1 POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 26 64 82-21
2 PUŁAWIAK PUŁAWY 26 59 82-18
3 MAZOWSZE STĘŻYCA 26 51 53-29
4 KS GÓRA PUŁAWSKA 26 48 81-43
5 VIKING LEŚNICZÓWKA 26 47 63-29
6 WILKI WILKÓW 26 44 55-38
7 ŻYRZYNIAK ŻYRZYN 26 40 77-52
8 GARBARNIA KURÓW 26 38 47-48
9 KS DRZEWCE 26 36 44-47
10 ORŁY KAZIMIERZ 26 26 41-71
11 BOBRY KARCZMISKA 26 24 51-88
12 DRACO KOWALA 26 14 23-95
13 PORAJ KRACZEWICE 26 8 20-113
14 STAL II PONIATOWA 26 17 36-63

                                                                     Sezon 2012/2013 (A-klasa)

1 WIKING LEŚNICZÓWKA 26 61 92-27
2 MAZOWSZE STĘŻYCA 26 56 82-50
3 WISŁA II PUŁAWY 26 52 98-39
4 WILKI WILKÓW 26 52 60-38
5 ŻYRZYNIAK ŻYRZYN 26 48 72-43
6 KS GÓRA PUŁAWSKA 26 47 78-39
7 PUŁAWIAK PUŁAWY 26 37 61-69
8 AMATOR ROSOSZ-LEOPOLDÓW 26 36 67-59
9 KS DRZEWCE 26 34 43-48
10 GARBARNIA KURÓW 26 34 55-60
11 PORAJ KRACZEWICE 26 19 32-99
12 DRACO KOWALA 26 19 33-85
13 BOBRY KARCZMISKA 26 18 43-92
14 ORŁY KAZIMIERZ 26 10 19-87

                                                                       Sezon 2013/2014 (B-klasa)

1 OPOLANIN II OPOLE LUBELSKIE 26 73 95-16
2 ORŁY KAZIMIERZ 26 72 164-33
3 LKS PONIATOWA WIEŚ 26 57 82-53
4 POGOŃ TRZEBIESZA 26 51 83-51
5 CZARNI PUSZNO GODOWSKIE 26 50 67-54
6 BŁĘKITNI KIERZ 26 40 63-58
7 LKS WANDALIN 26 38 81-86
8 WISŁA JÓZEFÓW 26 35 68-71
9 GLKS ELŻBIETA 26 32 64-67
10 DĄBROWIAK DĄBROWA WRON. 26 26 62-76
11 SKS ZABORZE 26 26 37-92
12 TĘCZA II BEŁŻYCE 26 25 43-74
13 JAWORZANKA ROGÓW 26 10 35-106
14 VICTORIA WOLICA 26 0 15-122

Kalendarium

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orły KazimierzOpolanin II Opole Lubelskie
Orły Kazimierz 0:2 Opolanin II Opole Lubelskie
2014-06-22, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Ankiety

Najskuteczniejszym zawodnikiem Orłów wiosną będzie:

Linki

TEKST DO OBRAZKA

..:: Pogoń Lwów  ::..

http://www.wislapulawy.pl/images/wisla.gif

buttons

buttons

Wilki Wilków

 Lublinianka.net

button1